Ve čtvrtek 28. ledna 2021 nebudou probíhat klasické videokonference předmětů (více v příspěvku níže). V pátek 29. ledna 2021 jsou pololetní prázdniny.

Ve čtvrtek 28. ledna 2021 od 9.00 do 10.00 hodin proběhne konzultační videokonference (třídnická hodina pro žáky) k ukončení pololetí na Meetu v Učebně „Třídní schůzky“; sourozenci, kteří se nemohou připojit ve stejný čas (jedno zařízení apod.), se mohou připojit k videokonferenci později v průběhu celé hodiny.

Na videokonferenci nebudou sdělovány žákům známky, pololetní známky budou zpřístupněny ve čtvrtek 28. ledna 2021 v Bakalářích v rubrice Klasifikace/Pololetní klasifikace.

Informace k třídnické hodině poskytnout třídní vyučující na nástěnce třídy v Komens a pro žáky na Streamu v Učebně „Třídní schůzky“.